Salon SENATORA
Kamień

kominek

kominek

stół, blat z kamienia

stół, blat z kamienia

łazienka

łazienka

loft

loft

 

Jeżeli szukacie Państwo nowych rozwiązań i inspiracji, pragniecie otaczać się pięknem, jakie może dać tylko naturalny kamień - zapraszamy:

- schody z kamienia
- posadzki, mozaiki podłogowe i ścienne
- podłogi systemowe
- ściany i elewacje 
- kominki
- fronty szafek meblowych
- parapety
- blaty i zlewy
- inne wyroby

Cyfrowa technologia obróbki kamienia pozwala na najwyższą jakość wykonania.

 

Szeroka gama materiałowa i kolorystyczna (import kamienia m.in. z Włoch, Brazylii, Chin, Hiszpanii i Indii) pozwala sprostać nawet najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom:

Granit to niezwykle uniwersalny i trwały kamień. Cechuje go duża wytrzymałość na ścieranie i niska nasiąkliwość. Jest także wyjątkowo odporny na działanie czynników chemicznych i pogodowych. Można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Granit polecamy m.in. na ściany, posadzki, blaty kuchenne i łazienkowe.

Marmur już w starożytności znany był jako cenny materiał budowlany, rzeźbiarski i architektoniczny. Marmur to unikalne i niepowtarzalne wzory rzeźbione przez naturę. Kamień ten ma niezwykle bogatą kolorostykę - od czystej bieli, poprzez róż, czerwień, beż i zieleń, po głęboką czerń.

Konglomerat to przede wszystkim przepiękne, niewystępujące w przyrodzie, barwy. Cechuje go wytrzymałość i olbrzymia różnorodność. Kamień ten polecamy głównie na parapety wewnętrzne.

Nasza oferta obejmuje także takie kamienie jak kwarcyt, trawertyn, onyx, łupki, piaskowiec oraz Silestone, czyli kwarcogranit zawierający aktywny środek bakteriobójczy MICROBAN©. Odporny na ścieralność, łatwy w obróbce, bardzo mało nasiąkliwy. Świetnie nadający się na blaty kuchenne oraz łazienkowe. Silestone jest stosowany we wnętrzach.

slaby kamienne

slaby kamienne